More Search Options
We found 0 results. View results

Προς Πώληση Διαμέρισμα 74 τ.μ., Γκύζη – Πεδίον Άρεως

from 150,000 €
Αθήνα - Κέντρο, Γκύζη - Πεδίον Άρεως, Πεδίο Άρεως, ,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • 24 Μαΐου, 2026
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 3 cars Garages
  • 74.00 m2
  • Year Built: 2015

Επισκόπηση

Κωδικός ακινήτου: 42-6336 -Κυψέλη-Πανελλήνιος-Πάρκο Πεδίου Άρεως,Διατίθεται προς πώληση ένα εξαιρετικό διαμέρισμα 74 τ.μ. στον 2ο όροφο, σε μια από τις πιο στρατηγικές τοποθεσίες της Αθήνας, ακριβώς δίπλα στο Πεδίο του Άρεως. Το ακίνητο, κατασκευής 1960, υποβλήθηκε σε πλήρη ανακαίνιση το 2021, προσφέροντας έναν σύγχρονο και καλαίσθητο χώρο διαβίωσης που συνδυάζει την άνεση με την άμεση πρόσβαση στο πράσινο της πόλης! Γιατί αυτό το ακίνητο αποτελεί κορυφαία επιλογή: Έτοιμο για Χρήση: Πωλείται πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο με ηλεκτρικές συσκευές, αποτελώντας την ιδανική λύση για άμεση ιδιοκατοίκηση ή επενδυτική εκμετάλλευση (μακροχρόνια ή βραχυχρόνια μίσθωση). Σύγχρονη Ανακαίνιση (2021): Διαθέτει καινούρια κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, τέντες και κλιματισμό (A/C) για απόλυτη άνεση όλο τον χρόνο. Λειτουργική Διαρρύθμιση: Αποτελείται από 2 άνετα υπνοδωμάτια, μια μοντέρνα ενιαία σαλοκουζίνα και μπάνιο. Ποιοτικά Υλικά: Τα δάπεδα από φυσικό ξύλο στα υπνοδωμάτια και το πλακάκι στους υπόλοιπους χώρους προσφέρουν ζεστασιά και ευκολία στη συντήρηση.Ασφάλεια: Εξοπλισμένο με πόρτα ασφαλείας και εντοιχιζόμενες ντουλάπες για μέγιστη εργονομία.Χαρακτηριστικά Ακινήτου:✅ Όροφος: 2ος (με ανελκυστήρα).✅ Έτος Ανακαίνισης: 2021.✅ Extra: Σκαλιά εισόδου, φωτεινοί χώροι, τέντες. The Neighborhood: Η περιοχή του Γκύζη, στα σύνορα με το Πεδίον του Άρεως, είναι μια από τις πιο ανερχόμενες γειτονιές της Αθήνας. Η εγγύτητα στο κέντρο, τα δικαστήρια, τα πανεπιστήμια και η μελλοντική γραμμή του Μετρό, καθιστούν το ακίνητο αυτό μια σταθερή επενδυτική κίνηση με υψηλές προοπτικές απόδοσης! Τιμή: 150.000 € (2.027 €/τ.μ.)
Κωδικός Ακινήτου: 42-6336⚠️ Σημαντική Υπενθύμιση: Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή του Α.Φ.Μ. σας, σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α.

H

Address: Αθήνα - Κέντρο, Γκύζη - Πεδίον Άρεως, Πεδίο Άρεως
Country: Greece
Open In Google Maps
Property Id : 108702
Price: from 150,000 €
Property Size: 74.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Energy class: D
Κωδ. Ακινήτου: 42-6336
Διαθέσιμο από: 2016-03-23
Ντουλάπα: Εντοιχιζόμενη
Όροφος: 2 ος
Πόρτα: Ασφαλείας
Σαλοκουζίνα
Τέντες
581.58
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
581.58

Αξιολογήσεις Ακινήτων

You need to login in order to post a review